O firmie

Kilka słów o nas...


Genesis Pure Canada to oryginalna receptura z ojczyzny wilków i żbików.

Od zarania dziejów, głównym elementem psiej i kociej diety w warunkach pierwotnych było mięso oraz ryby. W naturalnym środowisku ich dieta opierałaby się wyłącznie na tym, co są w stanie samodzielnie upolować. Pies, którego przodkiem jest wilk, oraz kot wywodzący się od żbika, potrzebują diety bogatej w białko pochodzenia zwierzęcego. Dietetycy z Genesis Pure Canada, wykorzystując fundamentalną wiedzę dotyczącą tych potrzeb, przygotowali specjalne formuły, które pozwolą zaspokoić wszystkie wymagania żywieniowe.

Genesis Pure Canada została stworzona z myślą o ewolucji i naturze! Skład wszystkich bezzbożowych receptur stanowi do 80% składników mięsnych (ze świeżego mięsa i ryb) oraz 20-30% owoców, warzyw, ziół i witamin. Postawiono tu na prostotę i użyto tylko tego, co niezbędne – wysokiej jakości składników, których Twój czworonóg potrzebuje do rozwoju!

Świeże, starannie wyselekcjonowane produkty odgrywają kluczową rolę w wyborze składników. Jest to ważna część filozofii Genesis Pure Canada. Firma jest dumna z tego, że wybiera tylko doskonałej jakości, czyste surowce, a jednocześnie stosuje odpowiednie techniki gotowania, by pozyskać z nich jak najwięcej wartości odżywczych.

Wierzymy, że to najlepsza forma żywienia, najbardziej odpowiadająca pierwotnej diecie psich przodków.

Amiplay, oficjalny dystrybutor karm Genesis Pure Canada w Polsce, to  firma z wieloletnią tradycją w branży zoologicznej. Od lat wychodzimy na przeciw oczekiwaniom czworonogów i ich opiekunów, tworząc wysokiej jakości akcesoria. Proponujemy rozwiązania premium w obszarze wypoczynku, spaceru, zabawy i transportu zwierząt. Ponadto jesteśmy dystrybutorem renomowanych światowych marek oferujących wyróżniające się produkty w zakresie pielęgnacji, higieny, dobrego samopoczucia oraz żywienia czworonogów. Z chęcią rozszerzamy portfolio o oryginalne produkty marek, których filozofia jest spójna z naszą filozofią. Słuchając głosu rynku zoologicznego stawiamy przede wszystkim na jakość i precyzję wykonania, na dobre, naturalne składy, tak by zapewnić wszystkim czworonogom to, co dla nich najlepsze.

Wierzymy, że dla zwierząt najważniejsza jest bliskość człowieka, która objawia się w codziennych zabawach, spacerach, pielęgnacji a także w szeroko pojętej trosce. Jednym z jej kluczowych elementów,  jest dbałość o prawidłowo zbilansowaną dietę. Wiemy, jak ważne jest dostarczenie im pełnowartościowego posiłku, ponieważ to w jelitach zaczyna się zdrowie naszych zwierząt. Oparcie go o najwyższej jakości, świadomie skomponowane surowce, bogate w niezbędne składniki odżywcze, pozwala zachować zdrowie, siły witalne oraz pozytywnie wpływa na wszystkie sfery życia codziennego psów i kotów.

Dlatego właśnie karmy Genesis Pure Canada znalazły miejsce w portfolio firmy amiplay.